Kapela

 

Skupina LUCIE REVIVAL (LR) vznikla počátkem roku 2005 v Plzni v době, kdy kapela LUCIE ukončila svoji činnost. V té době byla prvním a jediným revivalem kapely Lucie. Během své, dnes již třináctileté historie odehrála přes 800 vystoupení na nejrůznějších akcích, získala a stále se snaží získávat, svým vlastním pojetím písní Lucie a Wanastových vjeví návštěvníky koncertů. Zvláštností je, že ač se jedná o revival, do svého koncertního programu postupně zařadila autorské písně, které si našly u posluchačů místo mezi slavnějšími písněmi a jsou dnes nedílnou součástí téměř každého vystoupení. Tato kapela se v žádném případě nesnaží hrát si na originál, není v jejím zájmu, aby ji s originálem někdo srovnával a ani se nechce honosit tím, že její podání je skoro stejné jako originál.

 

Skupina je schopna odehrát vystoupení s programem až cca 4 hodiny a může nabídnout i komorní unplugged vystoupení (max 1,5 hodiny).

 

UPOZORNĚNÍ: Na název LUCIE REVIVAL se vztahuje ochranná známka. Pod tímto názvem nemůže vystupovat žádné jiné hudební uskupení.